Equip federat

FASE FINAL 2on LLIGA LOCAL DE PADDEL

                                                                                DATA DE LA SEMIFINAL I LA GRAN FINAL

                                                                                        SEMIFINAL -20 i 21 D´ABRIL( divendres i dissabte)

                                                                                             FINAL        22 D´ABRIL ( diumenge)

                                                                                                          1ª CATEGORIA

                                                                               1ºgrup A-  RUBEN SANTANA -TONI LLOPIS

                                                                               2ºgrup B- VTE BOSCÁ – JOSE LLARIO   

                                                                            —————————————————————— ES JUGARAN DISSABTE 21 DE VESPRADA

                                                                              1ºgrup B- OSCAR BOSCÁ – MIGUEL ANGEL TUDEL

                                                                              2ºgrup A- CONRADO MARTINEZ – IVAN LLARIO

                                                                                                      2º CATEGORIA

                                                                              1ºgrup A- FELIX – RAUL( trinquet)

                                                                              2ªgrup B- MIGUEL CANELA – J. JOSE CUQUERELLA

                                                                           —————————————————————————-ES JUGARAN DISSABTE 21 MATI 

                                                                           1º grup B- VICENT MURILLO – DAVID SENABRE

                                                                           2º grup A- JAVI BOSCÁ – PACO PEREZ

                                                                                                 3º CATEGORIA

                                                                           1ºgrup A -ALFRED BENAVENT – J.JESUS LLÁCER

                                                                           2ºgrup B-ALEX SEMPERE – EMILIO CUQUERELLA

                                                                          ———————————————————————– ES JUGARAN DIVENDRES 20 DE VESPRADA

                                                                         1ºgrup B-FRAN PEREZ – ALBERT VALLÈS

                                                                         2ºgrup A-JAVI GOMAR – JORDI ROCA

TOTES LES PARTIDES DE LES SEMIFINALS ES JUGARÁN AL CLUB DE TENIS BENIGÀNIM, ELS DIES 20- 21 D´ABRIL

LA FINAL ES JUGARÁ EL DIUMENGE 22 PER EL MATI AL CLUB DE TENIS BENIGÁNIM EN EL SEGUENT ORDRE

 ————————————————————————-FINAL 3ª CATEGORIA  a les 9 del mati

————————————————————————-FINAL  2ª CATEGORIA  a les 10:30 del mati

————————————————————————-FINAL  1º CATEGORIA   a les 12 del mati

ANIMEM A TOTS A QUE PUJEN A LES INSTAL- LACIÓNS DEL CLUB DE TENIS A GAUDIR D´UN MATI DE PADDEL, AMB JUGADORS DE ÉLIT, QUEDAREU SORPRESOS DEL ALT NIVELL DELS JUGADORS.

DESPRÈS HI HAURÀ UNA PAELLA, PICAETA I BEGUDA PER ALS TOTS ELS JUGADORS DE LA 2on LLIGA LOCAL DE PADDEL.

APROFITEM PER DONAR LES GRÀCIES A TOTS I ESPEREM EL VOSTRE SUPORT PER A PROPERES EDICIÓNS DEL CAMPIONAT LOCAL DE PADDEL.

                                                                      

 

 

_

                                             

 

 

 

 

 

                                                                                                                                       

Share